Galton Nieruchomości

Aktualności

  01.09.2016

Już wkrótce nowe usługi!

Nasz zespół rozpoczyna przygotowania do wdrożenia nowej usługi - zarządzania nieruchomościami. Pozwoli ona naszym klientom na ograniczenie formalności i codziennych problemów związanych z wynajmem nieruchomości. To jednak nie koniec naszych planów - zapraszamy do śledzenia na bieżąco nowości w naszej ofercie!

  01.07.2016

Gdzie wybrać mieszkanie?

Kraków, jak co roku, przyciąga do siebie mnóstwo studentów, obcokrajowców oraz korporacji. W tym gorącym okresie, czasem jest trudno znaleźć idealną nieruchomość, gdyż szybko znikają najlepsze oferty. Lokalizacja Starego miasta lub Kazimierza na pewno będzie dobrym wyborem, ale czy jedynym? Zachęcamy do kontaktu z naszymi agentami, którzy dobiorą Krakowską nieruchomość idealnie do potrzeb osób przyjezdnych.

  01.06.2016

Okres letni w nieruchomościach czas zacząć!

W ciągu najbliższych 4 miesięcy Krakowski rynek nieruchomości ponownie nabierze tempa. Do zaoferowania będziemy mieli wiele interesujących nieruchomości na wynajem jak i na sprzedaż. Zapraszamy do nas już dziś.

  01.05.2016

Inteligentne domy...? Wejdź i dowiedz się więcej.

Zapraszamy do zapoznania a przede wszystkim skorzystania z oferty naszego partnera IQ Building. Specjaliści od inteligentnych instalacji w budynkach, dbają o komfort i wygodę. Spełniają marzenia najbardziej wymagających klientów... www.iq-building.com.pl

  01.04.2016

Nowe Biuro GALTON w Krakowie...

Od 1 Kwietnia 2016 roku mamy przyjemność zaprosić wszystkich naszych klientów do naszego nowego biura. Od dziś będzie można odwiedzić nas pod nowym adresem ul. Bujwida 1/9 w Krakowie. Przy pysznej kawie i w towarzystwie agentów Galtona, pomożemy Państwu znaleźć wymarzoną nieruchomość w Krakowie. ;) Zapraszamy!

  01.03.2016

Nowy wizerunek Galton

Odświeżyliśmy naszą stronę. Teraz wyszukanie odpowiedniej nieruchomości jest jeszcze prostsze.