Galton Nieruchomości

Usługi

MASZ NIERUCHOMOŚĆ NA SPRZEDAŻ LUB WYNAJEM
Chcesz sprzedać lub wynająć nieruchomość, ale nie jesteś pewien od czego zacząć? My wiemy jak to zrobić, nie tracąc Twojego czasu, który będziesz mógł poświęcić najbliższym lub spełnianiu swoich pasji. Skutecznie i szybko pomożemy Ci znaleźć nowych lokatorów. Bedziemy Ci towarzyszyć od momentu przygotowania oferty aż po sfinalizowanie umowy.

  Zadzwoń i sprawdź jak działamy

POSZUKUJESZ NIERUCHOMOŚCI
Szukasz domu, mieszkania, lokalu komercyjnego lub działki? Pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru. Spośród tysięcy ofert, wybierzemy tę, która spełni Twoje oczekiwania. Oprócz tego dopełnimy za Ciebie wszystkich formalności.

  Zadzwoń i opowiedz nam czego szukasz

USŁUGI DLA FIRM
Proces relokacji to wyzwanie dla firmy, która ponosi koszty oraz ciężar organizacyjny tego procesu. Chcąc ułatwić to zadanie pomożemy sprawnie wybrać dla pracowników wygodne mieszkanie z komfortowym dojazdem do miejsca pracy.

  Zadzwoń i sprawdź nasze oferty

USŁUGI ARCHITEKTONICZNE
Czujesz, że wnętrze w którym przebywasz nie do końca jest wykorzystane a zabudowana przestrzeń nie w pełni odpowiada Twoim potrzebom? Pomożemy Ci stworzyć wnętrze, które w 100 % odwzoruje Twój charakter i styl życia. Zadzwoń do nas i umów się na spotkanie z naszymi architektami, pełnymi artystycznego zacięcia do tworzenia niezwykłych i wyjątkowych wnętrz.

  Poznaj naszych architektów

POMOC PRAWNA
Jeśli zawiłości umów najmu i sprzedaży nieruchomości są dla Ciebie wyzwaniem, a język prawniczy wydaje się być czasem zbyt skomplikowany - oferujemy Ci pomoc naszego prawnika. Dzięki niemu bezpiecznie przejdziesz przez cały proces każdej transakcji.

  Zadzwoń i umów się na spotkanie